Co Vám v případě spolupráce nabízíme

Jelikož jsme studentská organizace fungující pod záštitou Západočeské Univerzity v Plzni, můžeme nabídnout studenty ale i zkušené absolventy z několika technických i netechnických fakult. Dále má spolupráce výhodu v utváření si absolventů přímo na míru pro váš podnik.
Zapojení Vaší společnosti na zadávání témat semestrálních, bakalářských i diplomových prací, které jsou zpracovávány odborně a zdarma.

Propagaci na našich webových stránkách, dále pak prezentaci produktů společnosti na špičkovém závodním voze například na firemních akcích nebo akcích školy, na kterých se nemálo často vyskytují významní zástupci firem, které mohou vaše produkty zaujmout.

Co od spolupráce předpokládáme

Naše závodní formule je nabitá moderními technologiemi, a přestože se snažíme při konstrukci hledět na ekonomickou stránku vozu, bez spolupráce by nemohla nikdy vzniknout. Náš tým velmi ochotně přijme podporu ve formě konzultací, odborných programů, technologií, materiálů či finanční příspěvek, nebo ve formě slevy produktů Vaší společnosti pro náš tým.